Sermax Mobility 2008 yılında kuruldu ve Almanya ve Çin'de ürün geliştirme ve üretim konusunda 20 yılı aşkın deneyime sahip bir üreticidir.
Sermax rehabilitasyon bakımı alanını kapsar. Yüksek kaliteli manuel tekerlekli sandalyeler, elektrikli tekerlekli sandalyeler, yürüteçler, yürüyüş yardımcıları ve çeşitli rehabilitasyon ürünleri üreterek günlük yaşamı iyileştirmeye yöneliktir.
Yabancı üreticilerin maliyet-yoğun üretim süreçlerini hafifletmek için genişletilmiş bir tezgah olarak OEM hizmetlerinin yanı sıra dünya çapında üretici spesifikasyonlarına göre ayrı ayrı tasarlanmış ürünlerin tasarım desteği, üretimi ve teslimatında esneklik.

Sermax teknik bilgisini ve kendi üretim tesislerimizi profesyonel yerel üreticilerle mükemmel iletişim ve işbirliği ve tedarikçilerin ileri otomasyon ekipmanı ve enjeksiyon kalıplama ürünleri ile birlikte kullanarak, Sermax küresel pazarlara en ekonomik şekilde üstün ürün ve hizmetler sunabilmektedir.

Çevresel açıdan bakıldığında, Sermax mükemmel bir çalışma ortamı yaratarak ve tüm çalışanlarımız için yenilik ve yaratıcılığı teşvik ederek üretkenliği, esnekliği ve kaliteyi artırır. İşçilerin sağlığı ve güvenliği Sermax için önemli konulardır.
Mutlu ve üretken bir ekiple Sermax sürekli olarak başarılı ürün ve hizmetler geliştirmektedir.

ISO13485: 2016 sertifikasına sahibiz
Ürünlerimiz için FDA, CE ve Avrupa Ücretsiz Satış sertifikası